Predstavenie značky Mikk-line

Mikk-Line je funkčné, vysoko kvalitné oblečenie pre aktívne deti, určené na voľný pohyb s vysokou úrovňou technických detailov. Starostlivo vyvinuté, aby boli aktívne deti v pohodlí počas všetkých 4 sezón. Už viac ako 20 rokov spoločnosť Mikk-Line vytvára produkty, ktorých dizajn aj vybraný materiál vyhovujú náročným požiadavkám aktívneho detského života vonku. 

Dievčenská súprava Dusty do dažďa a bavlnená čiapka Rose.

vrstvy

Mikk-Line funguje na koncepte 3 vrstiev. S viacerými vrstvami oblečenia sa oveľa ľahšie prispôsobíte zmenám počasia. Jednoducho nejakú vrstvu pridáte alebo uberiete, všetko v závislosti od poveternostných podmienok a samozrejme pohodlia Vašej ratolesti. 

Základná vrstva - pohodlie

Ako vnútornú vrstvu odporúčame tenkú merino vlnu. Merino vlna zabezpečuje, že pokožka sa necíti vlhká, pretože vlna odvádza vlhkosť z pokožky preč. 

stredná vrstva - izolácia

Stredná vrstva chráni dieťa pred chladom a udržuje stabilnú telesnú teplotu. Preto odporúčame naše termo oblečenie alebo vlnené flísové oblečenie.

vonkajšia vrstva - ochrana

Vonkajšia vrstva účinne chráni pred vetrom, vodou a všeobecne nevyspytateľným počasím a zároveň udržuje Vaše dieťa v teple a suchu. Ako vonkajšiu vrstvu odporúčame nepremokavé oblečenie alebo zimné oblečenie.

Vlnená bunda z merino vlny je veľmi teplá, mäkká a neškriabe. Spodný diel z termo súpravy príjemne izoluje a je odolný voči vode. Bavlnená čiapka udrží ušká vašej ratolesti v teple.

NIEKTORÉ KÚSKY Z NAŠEJ PONUKY

Scroll to Top