KTO VLASTNE SME A KTO JE CUPKYDUPKY?

Ahojte!

Som Lenka a s mojim manželom máme úžasného synčeka Jakubka, ktorý bol hlavný spúšťač mojej zo začiatku malej myšlienky v hlave vytvoriť pre vás CupkyDupky. Chcela som vytvoriť niečo iné, spojiť kvalitu a pohodlie aby mohli naše deti slobodne objavovať svet, samozrejme s dôrazom na dizajn.  😊

Ponúkame vám oblečenie a topánočky (klasické aj barefoot), ktoré prežijú aj niekoľko súrodencov. Všetko pre Vás vyberáme svedomito, takže predtým ako tovar nahodíme do e-shopu, niekoľkokrát prejde našimi rukami. V skratke vyberáme iba to, čo by sme obliekli a obuli aj nášmu Jakubkovi.

Chceme, aby ste sa pri nákupe cez internet cítili ako v obchodíku so skvelou obsluhou, ktorá Vám ochotne poradí a odpovie na všetky Vaše otázky. Práve preto je na našej stránke možnosť online chatu, kde Vám na Vaše otázky veľmi rada odpoviem.

Chceme, aby topánočky aj oblečenie sadli Vašim deťom a boli pre ne maximálne pohodlné. Kedže je CupkyDupky zatiaľ iba e-shop, plánujeme organizovať stretnutia s mamičkami v rôznych mestách, aby ste si mohli oblečenie a topánočky pozrieť a vyskúšať aj osobne.

CupkyDupky podporuje výrobcov, ktorí dbajú na najvyššiu kvalitu, dizajn no zároveň sú ekologickí. Chceme šetriť prírodu pre naše deti, a preto sa v našom e-shope vyhýbame plastom a všetko tlačíme na 100% recyklovateľný papier.

Všetci si prajeme, aby sa našim deťom žilo čo najlepšie. Tak to poďme skúsiť spoločne, pretože aj malý krôčik sa počíta.

Scroll to Top