DAJTE OBLEČENIU DRUHÚ ŠANCU

Aj Vám sa niekedy zdá, že nám dieťa vyrastie snáď počas noci? Je ťažké kupovať deťom kvalitné oblečenie, keď nám tak rýchlo rastú. My veríme v kvalitu nášho tovaru a vieme, že si zaslúži druhú šancu. Preto sa aj náš e-shop pridal k programu „Druhá šanca“, ktorý som prvýkrát spozorovala na jednom českom e-shope.

Ak si u nás zakúpite oblečenie a Vaše deti z neho vyrastú, jednoducho nám ho pošlete a dostanete od nás zľavu až do výšky 20 % na Váš ďalší nákup. (Výška zľavy závisí od stavu oblečenia). My sa o oblečenie pekne postaráme. Vyčistíme ho, prípadne opravíme a ponúkneme ho vo veľmi veľkej zľave v našom Secondhand Druhá šanca alebo ho ponúkneme rodine, ktorá si z finančných dôvodov nemôže takéto oblečenie dopriať. Takto ponúkame dostupnú alternatívu aj ďalším rodinám.

Ďalšia možnosť je, že chcete zakúpený tovar u nás na e-shope predať a mať z neho peniažky a nie % zľavu na ďalší nákup. V takom prípade nás iba kontaktujete, pošlete nám fotky tovaru a kontakt na vás a my s radosťou váš tovar uverejníme v našom Secondhande na e-shope www.cupkydupky.sk

Keďže máme doma 4. ročného synčeka, vieme aký je detský život plný „nehôd” a preto prijímame oblečenie v akomkoľvek stave.

Zmyslom celého programu „Druhá šanca“ je Vás rodičov zbaviť starosti s oblečením a nechať ďalšie jeho využitie na nás. Ak bude oblečenie v takom stave, že by sme ho už nikomu neponúkli, necháme ho za Vás ekologicky zlikvidovať.

Ako postupovať

1. Vyplníte formulár, ktorý sa nachádza nižšie, aby sme vedeli, že k nám príde od Vás balíček. Do správy je potrebné uviesť číslo objednávky, ktoré si nájdete vo Vašom zákazníckom účte.

2. Tovar nám pošlete na adresu: Lenka Kašťáková, Bernolákova 72, 920 42 Červeník.

3. Po obdržaní balíčka, zhodnotíme stav oblečenia a spätne Vám pošleme na e-mail kód na zľavu až do výšky 20% na ďalší nákup.

4. Zľavový kód potom zadáte priamo v nákupnom košíku pri objednávke (zľavový kód nieje možné uplatniť už na zľavnený tovar).

Ak máte akékoľvek otázky, pokojne mi napíšte na email: info@cupkydupky.sk alebo priamo v online chate.

Scroll to Top